Joaquin Phoenix ve John C. Reilly’li “The Sisters Brothers”tan İlk Fragman Geldi!

  • 7 ay ago
  • 125
  • Mayıs 29, 2018 21:39 edited
Joaquin Phoenix ve John C. Reilly’li “The Sisters Brothers”tan İlk Fragman Geldi!

Altın Palmiye ödüllü Jacques Audiard’ın yeni filminden ilk fragman yayınlandı.

Western, komedi ve gerilim türlerini başarılı bir şekilde harmanlayan “The Sisters Brothers”ın ilk fragmanı görücüye çıktı.

BAFTA ve Altın Palmiye ödüllü Fransız yönetmen Jacques Audiard’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği kara komedi yıldız oyuncularla kurulu kadrosuyla merak uyandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda yakın zamanda “Hiçbir Zaman Burada Değildin” filminde izlediğimiz Joaquin Phoenix, Oscar adaylığı bulunan John C. Reilly, BAFTA ödüllü Jake Gyllenhaal, “The Night Of” dizisiyle Altın Küre’ye aday gösterilen Riz Ahmed, “Bıçak Sırtı”ndan tanıdığımız Rutger Hauer, Carol Kane ve Niels Arestrup gibi isimler yer alıyor. Filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

Patrick Dewitt’in aynı isimli romanından uyarlanan film 1851 yılının Oregon’unda geçiyor ve Eli ve Charlie (Joaquin Phoenix ve John C. Reilly) adında birbirine bağlı iki kardeşe odaklanıyor. Şöhretli tetikçiler olan Sisters Kardeşler’in yeni bir görevi vardır. Herman Kermitt (Jake Gyllenhaal) adında bir altın avcısı, patronlarının altınını çalmıştır ve kardeşler onu öldürmekle görevlendirilir. Fakat bu iş kardeşlerin sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Yönetmen:
Nuri Bilge Ceylan

Oyuncular:
Doğu Demirkol, Murat Cemcir

Tür : Dram


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video