İstanbullu Gelin 22. Bölüm Fragmanı Star TV yayınladı

İstanbullu Gelin 22. Bölüm Fragmanı Star TV yayınladı

Star TV ekranlarının ilgi ile izlenen dizisi İstanbullu Gelin 22. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Diziyi merak ile bekleyen seyirciler İstanbullu Gelin son bölümü bitimiyle dizinin Fragmanının beklemeye başlamışlardı. İstanbullu Gelin yeni bölüm incelemesini siz değerli ziyaretçilerimiz için yapıyoruz.

İstanbullu Gelin 22. Bölüm izle
İstanbullu Gelin 22. Bölüm izle

İstanbullu Gelin 22. Bölüm İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin bu hafta sürpriz olayları ile gündeme oturacak gibi. İstanbullu Gelin yeni bölüm Fragmanındaki ilginç detayları sizin için yerli dizi bölümümüzde inceliyoruz.

Faruk ve Süreyya aldıkları karar konak sakinlerini oldukça şaşırtacak. Faruk annesine ölünceye kadar Süreyya’nın karısı olarak kalacağını söylüyor. Bu şoku üzerinden atlatamadan konağa Süreyya geliyor ve Esma hanıma burada olduğunu ve kafasını çevirdiğiniz zaman yok olmayacağını söylüyor. Bu gelişmelerden sonra Esma Hanım kendi kendine bir takım kararlar alıyor ve oğullarını büyük bir korku içinde bırakıyor.

Tüm bu gelişmeler devam ederken mezarın açılmasına sayılı günler kalmıştır. Âdem, Galip’in aklına uyup Boran ailesini büyük bir şoka sokacak hamleler yapmaya başlıyor. Dilara evlilik aşamasında gördüğü şeylerden sonra kararlarını tekrar gözden geçirecek. Esma Hanımın kimsenin haberi olmadan kurguladığı plan Süreyya’yı hiç beklemediği bir duruma sokacak.

İstanbullu Gelin 22. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ekranların ilgi ile takip edilen dizisi İstanbullu Gelin 22. Bölümü 27 Ekim 2017 Cuma günü Star TV ekranlarında olacak. İstanbullu Gelin yeni bölüm özetini sizler için paylaştık. Televizyon ekranlarının yoğun ilgi ile izlenen dizisi hakkında tüm haber ve gelişmeleri konumuz altından takip edebilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri İstanbullu Gelin yeni bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz keyifli seyirler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video