İstanbullu Gelin 2. Sezon

İstanbullu Gelin 2. Sezon

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, Star TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan İstanbullu Gelin sezon finali yaptı. Yayınlandığı günden bu yana, büyük ilgi gören ve seyircileri ekrana kilitlemeyi başaran İstanbullu Gelin dizisinin 2. Sezona hangi tarihte başlayacağı ise sevenleri arasında büyük merak konusu.

İstanbullu Gelin 16. Bölüm

16 Haziran tarihinde sezon finali yapan İstanbullu Gelin dizisi, yeni sezonda ekranda olmak için dönüş hazırlıklarına başladı. 16 Haziran sezon finalinde yayınlanan 16 bölümü ile dizi severlere nefesleri tutturan İstanbullu Gelin internet siteleri içinde en çok aratılan dizi izle bölümlerinde yer aldı.

Süreyya ve Faruk çiftinin büyük aşkını konu alan İstanbullu Gelin dizisinin yayınlanan 16. Bölümünde bu büyük aşk, büyük bir acıyla imtihan edildi. Faruk sakladığı büyük sırrı daha fazla saklamak istememekte ve Süreyya öğrendiği gerçek ile Faruk arasında büyük bir sıkışma yaşamaktaydı. Bu bölümden sonra sezon finali yapan dizi, İstanbullu Gelin 2. Sezon ilk fragmanı ile yine nefesleri kesti.

İstanbullu Gelin 17. Bölüm

Ekranlara dönmeye hazırlanan İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezon kadrosunda yer alacak isimlerde merak edilmekte. 2. Sezon hazırlıklarına hızla devam eden dizi ekibi, 2. Sezonda da kemik kadro ile devam etmeye kararlı.

Faruk Süreyya aşkı bütün şiddetiyle yeni sezonda da devam edecekken, bu arada Osman’ın Füreyya’ya olan ilgisi de dizide adrenalin dolu sahnelerin meydana gelmesine neden olacağa benzemekte. Dönüş yapmasına sayılı gün kalan dizi ekibi, 2. Sezonun ilk bölümü 17. Bölümün fragmanını yayınladı.

  1. sezonda hangi gün ekrana geleceği henüz tam bilinmeyen dizinin, 15 Eylül veya 22 Eylül tarihlerinden birinde Star TV ekranlarında yeni sezona merhaba demesi beklenmekte.

İstanbullu Gelin 17. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan 17. Bölüm fragmanı büyük ilgi gören dizinin, ekranlara dönüş bölümü bol gözyaşı içeriyor. Fragmanda yer alan sahneler, yeni sezon için gün sayan seyircileri heyecanlandıracak cinsten. En büyük merak konusu ise Süreyya hayatta mı? Kısa bir süre sonra yeni sezona başlayacak olan dizi, kadroya katılan 2 yeni oyuncuyla birlikte yeni sezonda da izleyicileri ekrana kilitlemeye devam edeceğe benziyor.

İstanbullu Gelin 17. Bölüm izle

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. Yaşar Kale

    Aslı Enver hayranıyım ve bu diziyi mutlaka izlemek istiyorum. Ancak şöyle bir takıntım var dizi en az 30 bölümü görmeden izlemiyorum, arka arkaya izlemek daha çok zevk veriyor.

  2. tonyukuk

    Yine klasik Türk dizilerinden 😀 Görünen adam, kardeş payı, leyla ile mecnun kalitesini 5 yılda bir mi göreceğiz?

  3. Yavuz Medeni

    eşimin hasta oldugu dizi. fekat bende sinir oluyom işte :((((


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video