İnsurgent Kuralsız

  • 9 ay ago
  • 214
  • Mart 14, 2018 9:16 edited
İnsurgent Kuralsız

İnsurgent

Konusu ile sizi etkileyecek olan İnsurgent kuralsız ABD yapımı Bilim-kurgu, aksiyon, macera, romantik türde bir filmdir. 2015 de vizyona giren film 119 dakika sürmektedir. Beş farklı guruba bölünen insan toplulukları farklı bir yapı üzerine inşa edilen hayatları yaşamaktadır.

Gruplara ayrılan insan topluluklarındaki kişiler farklı hayatlar yaşamaktadır. Bu yapı üzerinde kurulan hayatta gençler belirli bir yaşa geldiğinde kendilerini bu farklı sınıfların birine dahil etmek zorundadır. Serinin devamı da gelecek filmde Tris aslında çok aranan bir özellik olan uyumsuz grubu içerisindedir, ailesini ve sevdiklerini kurtarmak için amansız bir savaşa dahil olacak Tris fedakarlık yapmak zorunda kalacak ve kimliğini saklayarak başka bir guruba dahil olacaktır.

Bu grupta yeni arkadaşları ile bu hiyerarşik düzeni bozmak için farklı bir çaba içerisine girecek ve bir tarafı seçmek zorunda kalacaktır. Yapacakları hataların telafisi bulunmamaktadır ve kimseye uyumsuz olduğunu söylememesi gerekmektedir. Uyumsuz olduğunun öğrenilmesi hem ailesini hem de kendini hayatını tehlikeye atabilecektir. Uyumsuzluğunu kabul ederek büyük bir savaşın içine giren Tris’in farklı mücadelesi sizleri bekliyor.

 


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video