Bizim Hikaye 8. Bölüm Fragmanı Fox TV’de Yayınlandı

Bizim Hikaye 8. Bölüm Fragmanı Fox TV’de Yayınlandı

Fox TV tarafından ekranlara gelen Bizim Hikaye 8. Bölüm Fragmanı izleyici ile buluştu. Bizim Hikaye dizisi yeni bölüm Fragmanının tüm detaylarını sizler ile yerli diziler köşemizde paylaşacağız. Bizim Hikaye son bölümü ile yine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin takipçileri için yeni bölüm haberleri sizlerle.

Bizim Hikaye 8. Bölüm izle
Bizim Hikaye 8. Bölüm izle

Bizim Hikaye 8. Bölüm İzleyicileri Neler Bekliyor?

Ekranların ilgi ile takip edilen dizisi Bizim Hikaye Yeni bölüm Fragmanı Fox TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin takipçilerinin merak ile beklediği yeni bölüm özetini sizler için yorumluyoruz.

Kiraz, Barış’ın bütün yalanlarını öğreniyor ve Barış ile arasında kovalamaca başlıyor. Barış, Kiraz’ı araba ile takip ederken onu ikna etmek için oldukça çaba sarf edecek. Barış’ın Filiz’e söyleyecek misin sorusuna Kiraz’ın verdiği hangi birini cevabı oldukça meraklandırdı bizi.

Polis Cemil, Barış hakkında net bilgiler istemesi ve bu konuda muhbir arayışları devam ediyor. Barış hakkında net bilgileri bulması halinde onu içeri tıkabilmek için bütün gücünü ortaya koymuş durumda. Barış’ın yemek masasında yüzünü tam göremediğimiz birine söylediği cümleler kafalarda soru işareti bırakmaya yetti. Lüx bir evde yemek yediğini gördüğümüz Barış kim ile konuşuyor?

Barış’ı tutuklatmak için muhbir olan arkadaşı Polis Cemil’e, Barış hakkında birkaç delil gösteriyor ancak yeterli görünmüyor. Bu delillerin yeterli olmadığı için Polis Cemil’e Barış için kumpas kurmayı teklif ediyor. Elindeki delilleri bir aracın içine yerleştiren arkadaşı olayı Barış’ın üstüne yıkmayı planlıyor. Delilleri araca bıraktıktan sonra telefon ile Polis Cemil’i arıyor ve işin artık onda olduğunu söylüyor.

Bizim Hikaye yeni bölüm Fragmanının son sahnesinde Barış öyle bir yalan söylüyor ki bakalım bu işin sonu nereye varacak. Kiraz’ı ikna etmek için peşinden gitmeye devam eden Barış, Kiraz’a ablası ile evleneceğini ve ona ev aldığını söylüyor.

Bizim Hikaye 8. Bölüm Ne Zaman?

Televizyon ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Bizim Hikaye yeni bölümü 2 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’da Fox TV ekranlarında olacak. Dizi ile ilgili tüm haber ve ayrıntıları Fox TV paylaştıkça bu konu altında vermeye devam edeceğiz. Dizinin 1. Sezon ile ilgili tüm haberleri ve bölüm incelemesi ise dizi incelemesi bölümümüzde sizlerle olacak. Sözü daha fazla uzatmıyor ve sizleri Bizim Hikaye 8. Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video