Bizim Hikaye 6. Bölüm Fragmanı Fox TV Tarafından Yayınlandı

Bizim Hikaye 6. Bölüm Fragmanı Fox TV Tarafından Yayınlandı

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yerli dizi haberleri köşemizde size dizide bu hafta neler olacak kısa bir özet halinde anlatmaya çalışacağız. Bizim Hikaye son bölüm yayınlandıktan hemen sonra izleyici ile buluşan 6. Bölüm fragmanı yeni olayların başlangıcı niteliğini taşıyor.

bizim hikaye 6. bölüm izle
bizim hikaye 6. bölüm izle

Bizim Hikaye 6. Bölüm Özeti

Bizim Hikaye son bölümü izleyicilerin oldukça ilgisini çekti. Fox TV dizinin yeni bölüm fragmanı ile dizinin bir sonraki hafta konusunu da özetlemiş oldu. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Fikri’nin başı yine dertte. Fikri’nin evine gelen kişiler 20 bin tl borcu olduğunu ve Fikri’yi aradıklarını söylüyorlar.

Bu durumu öğrenen Filiz soluğu kahvede alıyor ve durumu anlatıyor. Kapıya gelen adamların ya parayı ya  da arabayı istemesi Fikri’yi yine zor durumda bırakacak ve oldukça heyecanlı kovalama sahneleri yaşanacak. Barış ise bütün işlerden elini ayağını çekmek istemektedir. Yolda yürürken durduran Barış’ı durduran polisler onun Filiz’in akrabası olmadığını bildiklerini söylüyorlar. Barış bu durum karşısında bir karar veriyor ve tamirhaneyi kapatıyor.

Bizim hikaye yeni bölüm fragmanının sonunda ise Fikri eve geri dönüyor ve çocuklarından kendisini öldürmesini istiyor. Bakalım bu hafta hangi eğlenceli durumlar bizi bekliyor olacak.

Bizim Hikaye 6. Bölüm Ne Zaman?

Yerli dizi izleyicilerinin merak ile takip ettiği Bizim hikaye yeni bölüm 19 Ekim Perşembe saat 20.00’da Fox TV ekranlarında olacak. Dizi incelemesi köşemizde dizinin yeni fragmanı ve haberlerini takip edebilirsiniz. Diziyi takip eden arkadaşlarımızın dizi hakkındaki yorumlarını bizim ile paylaşmalarını rica eder keyifli seyirler dileriz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video