“Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi” Ekibi Kumar Masasında!

  • 7 ay ago
  • 158
  • Mayıs 21, 2018 1:34 edited
“Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi” Ekibi Kumar Masasında!

Filmin yeni karakter posterleri görücüye çıktı.

Yeni Star Wars macerası “Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”nden yepyeni karakter posterleri yayınlandı. Farklı bir havaya sahip posterler, Han Solo, Chewbacca, Lando Calrissian ve Qi’ra karakterlerini kumar masasına yerleştiriyor.

Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda “Yüce Sezar!” filmi ile tanıdığımız Alden Ehrenreich, Altın Küre ödüllü Donald Glover, Game of Thrones’un Khaleesi’si Emilia Clarke, 3 Oscar adayı Woody Harrelson, “Westworld” ile yıldızı parlayan Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo ve Paul Bettany yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise 2 Oscar sahibi yönetmen Ron Howard oturuyor.

Filmde ünlü karakterin pilot olma hedefiyle yola çıkışını görüyoruz. Dünyanın en iyisi olmaya karar veren genç Han Solo, kaçakçılık için toplanan bir ekibin üyesi oluyor ve hayat boyu yanında olacak olan yardımcı pilotu Chewbacca ile güçlerini birleştiriyor. Yıllarca dostluğunu sürdüreceği Lando Calrissian ve Qi’ra da bu macerada Han Solo’ya eşlik ediyor…

Prömiyerini Cannes Film Festivali’nde gerçekleştiren “Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi” ülkemizde 25 Mayıs’ta gösterime girecek.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video