“Grinç” Filminin Ön Gösterimine Katılın!

  • 1 ay ago
  • 26
  • Kasım 16, 2018 7:51 edited
“Grinç” Filminin Ön Gösterimine Katılın!

Yılbaşının huysuz düşmanı Grinç filmini herkesten önce izlemek ister misin? O zaman Facebook, Twitter ve Instagram yarışmalarımıza katıl, yarışmayı kazan!

Who köyünden ayrılarak dağın başında, kimsenin yaklaşmaya cesaret edemediği mağarasında yaşayan Grinch’e yalnızca sadık köpeği Max eşlik etmektedir. Günlük yaşamın sukünetinden memnun olan Grinch’in kabusu ise, yılbaşı kutlamalarına aşırı düşkün olan Who halkının yıl sonu başlayan coşkusudur. Bu yıl kutlamaların daha da coşkulu olacağının ilan edilmesi sonucu, Grinch bu coşkuyu yok etmek adına, Noel Baba kılığına girerek yılbaşını çalmaya karar verir. O sırada köyde yaşamakta olan küçük Cindy-Lou ise arkadaşlarıyla birlikte yılbaşında Noel Baba’yı yakalayıp, bekar annesine yaptığı yardımlar için teşekkür etme planı yapmaktadır. İkilinin yılbaşı planları birbirlerini nasıl etkileyecektir?

Facebook: 

Twitter:

Twitter:

Instagram:

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Hem çocukların, hem yetişkinlerin, hem de huysuz Grinç’in içini ısıtacak kış hikayesiyle Grinç’i herkesten önce izlemek için yarışmamıza katıl! #Grinch⁠ ⁠

Beyazperde (@beyazperdecom)’in paylaştığı bir gönderi (15 Kas, 2018, 8:38öö PST)

Grinç 23 Kasım’da sinemalarda!


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video