“Goosebumps 2” Fragmanı ile Macera Yeniden Başlıyor!

  • 4 ay ago
  • 77
  • Temmuz 17, 2018 8:09 edited
“Goosebumps 2” Fragmanı ile Macera Yeniden Başlıyor!

“Goosebumps 2: Haunted Halloween”dan ilk fragman geldi.

Goosebumps 2: Haunted Halloween‘dan ilk fragman geldi. Tehlikeli jelibon ayıcıklar, konuşan kuklalar ve Cadılar Bayramı’nın tuhaf yaratıkları yeni devam halkası “Goosebumps 2: Haunted Halloween”da geri dönüyor!

R.L. Stine‘in çocuklara yönelik 400 milyon kopya satan korku serisinden beyaz perdeye uyarlanan devam halkası, serinin tekrar tekrar dirilen kötü karakteri kukla Slappy’yi filmin kötüsü olarak ortaya çıkarıyor. Stile’in “Haunted House” romanını bulan bir grup çocuk, kukla Slappy ve daha bir çok firardaki canavarın hedefi haline geliyor. İlk filmde serinin yazarına hayat veren Jack Black’in devam halkasında olmamasına karşın, serinin yeni yüzleri var. Jeremy Ray TaylorCaleel Harris ve Madison Iseman serinin yeni isimleri olurken, kadroda  Ken JeongChris Parnell ve Wendi McLendon-Covey de yer alıyor.

Sony Pictures yapımı filmde Jack Black’in beyaz perdedeki yokluğu, Slappy’nin seslendirmesini yapması ile bir miktar olsun azalıyor. Ari Sandel‘in yönetmen koltuğunu üsteneceği korku-komedi devam halkasının senaryosunda ise Turbo‘nun senaryosuna imza atan Darren Lemke‘nin imzası var.

Serinin 2015 yapımı ilk filmi Goosebumps: Canavarlar Firarda, 58 milyon dolarlık bütçesine karşılık 156.7 milyon dolar gişe elde etmeyi başarmıştı. Bakalım devam halkası nasıl bir çizgi izleyecek?

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video