“Glass”ın Canavarı ile Tanışmaya Hazır mısınız?

  • 2 ay ago
  • 34
  • Ekim 14, 2018 7:28 edited

James McAvoy ve Bruce Willis‘li Glass‘tan yeni hareketli poster geldi. X-Men serisinin genç Profesör Charles Xavier’ı BAFTA ödüllü İskoç aktör James McAvoy’un 23 alter kişilikle yaşayan Kevin Wendell Crumb’ı bir kez daha beyaz perdeye taşıdığı devam halkasından gelen hareketli posterde, McAvoy’un artık dönüşmüş olduğu “canavarı” görüyoruz.

Altıncı His”, “İşaretler” ve “Ziyaret” gibi filmler ile tanınan 2 Oscar adayı usta yönetmen M. Night Shyamalan’ın Parçalanmış” ve “Ölümsüz” filmlerinden oluşan evreni tamamlayacak ortak halka “Glass”, Shyamalan evreninin ikonik yüzlerini bir araya topluyor.

Devam halkasında Dunn, Kevin Wendell Crumb’ın parçalanmış kişiliklerinden biri olan ve en tehlikelisi olarak öne çıkan The Beast’in peşine düşüyor. Bu kovalamaca sırasında Mr. Glass’ın gölgesi de yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Glass’ın bildiği kimi sırlar iki adam için de kritik düzeyde önem kazanıyor. Bir noktada bu üç tehlikeli adam, aynı hastanenin koridorlarlarında bir araya geliyor.

“Ölümsüz”deki baş kahramanlar olarak usta oyuncu Bruce Willis’in David Dunn’ı ve Hollywood’un meşgul yıldızlarından Samuel L. Jackson’ın Elijah Price’ı bir kez daha geri dönerken, kadroda “Parçalanmış”ta, Crumb’ın elinden kurtulmayı başaran tek genç kız Cassie’yi canlandıran, The Witch filmi ile yıldızı parlayan Anya Taylor-Joy‘un yanı sıra, “Ölümsüz”de Dunn’ın oğlu rolündeki Spencer Treat Clark ve Price’ın annesi rolündeki Charlayne Woodard da kadroya geri dönüyor. Filmin kadrosunda ayrıca American Horror Story serisinin yıldızı Sarah Paulson da “kendini süper kahraman sanan kişiler” konusunda uzmanlaşmış bir psikiyatr olarak boy gösteriyor.

“Glass” 18 Ocak 2019’da ülkemizde seyircilerin karşısına çıkacak.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video