Gençlik Draması “The Hate U Give” Ne Zaman Vizyona Girecek?

  • 7 ay ago
  • 159
  • Haziran 2, 2018 1:07 edited
Gençlik Draması “The Hate U Give” Ne Zaman Vizyona Girecek?

“The Hate U Give” ödül sezonuna göz dikiyor.

Hassas bir konuya parmak basan gençlik draması “The Hate U Give” vizyon tarihini aldı. Yapımcı şirket Fox, filmin 19 Ekim’de vizyona gireceğini açıkladı.

Filmin oyuncu kadrosunda 2017 yapımı “Her Şey”in yıldızı Amandla Stenberg, “Riverdale” dizisinden tanıdığımız K.J. Apa, Regina Hall, Russell Hornsby, Algee Smith, Marvel Sinematik Evreni’nin Falcon’ı Anthony Mackie, Lamar Johnson ve geçtiğimiz sene “John Wick 2”de izlediğimiz Oscar ödüllü Common gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğu ise “Notorious”, “Faster” ve “Seninle Bir Ömür” gibi filmlerle tanınan George Tillman Jr.’a emanet.

Angie Thomas’ın aynı isimli çok satan romanından uyarlanan filmin konusu şöyle: Aşırı yoksul bir bölgede büyüyen 16 yaşındaki Starr (Amandla Stenberg) artık banliyödeki özel bir hazırlık okuluna gitmektedir. Bir gün en yakın arkadaşı Khalil (Algee Smith) suçsuz yere bir polis cinayetine kurban gider. Toplumun her kesiminden baskı görmeye başlayan Starr, kendi sesine kulak vermeli ve doğru olduğunu düşündüğü şeyi savunmalıdır.

“The Hate U Give” ile birlikte 19 Ekim’de vizyona girecek filmlerin sayısı beş oldu. Yeni “Halloween” uyarlaması, Andy Serkis’li “Mogli: Orman Çocuğu”, Steven Knight imzalı “Serenity” ve komedi filmi “Where’d You Go, Bernadette?” gösterim tarihlerini daha önceden belirlemişti.

Yönetmen:
Can Ulkay

Oyuncular:
İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor

Tür : Dram


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video