“Game of Thrones” Çifti, Kit Harington ve Rose Leslie Dünya Evine Girdi!

  • 5 ay ago
  • 117
  • Haziran 28, 2018 20:51 edited
“Game of Thrones” Çifti, Kit Harington ve Rose Leslie Dünya Evine Girdi!

Jon Snow ve Ygritte’in düğününden kareler galerimizde!

Tüm dünyada en çok izlenen dizilerden biri olan “Game of Thrones”un yıldızları Kit Harington ve Rose Leslie dünya evine girdi. Aberdeenshire, İskoçya’da evlenen çift, 2012 yılında “Game of Thrones”un ikinci sezon çekimleri sırasında tanıştı. Dizide Jon Snow ve Ygritte karakterlerine hayat veren oyuncular geçtiğimiz yılın Eylül ayında nişanlandıklarını duyurmuştu.

Çiftin akrabaları ve yakınlarına ek olarak düğüne “Game of Thrones”un yıldızları da akın etti. Düğüne teşrif eden isimler arasında Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Sophie Turner (Sansa Stark), Maisie Williams (Arya Stark) ve Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) vardı.

“Game of Thrones”taki Jon Snow performansıyla 2016 Emmy Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Emmy’e aday gösterilen Kit Harington yıllar içinde birçok önemli yapımda rol aldı. “Pompeii”, “Spooks: The Greater Good” ve “Brimstone” filmlerinde izlediğimiz aktör üç bölümlük mini-dizi “Gunpowder”ın da başrolünü üstlendi. Oyuncunun gelecek projeleri arasında Xavier Dolan imzalı “The Death and Life of John F. Donovan” ve animasyon “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya” yer alıyor.

“Game of Thrones” ile yıldızı parlamadan önce “Downton Abbey” dizisinin ilk sezonunda boy gösteren Rose Leslie ise şu sıralarda CBS All Access’te yayınlanan “The Good Fight” dizisinde oynuyor. “Sticky Notes” ve “Morgan” gibi filmlerde izlediğimiz güzel yıldız “Luther” dizisinin dördüncü sezonunda da rol aldı.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video