Game of Thornes 7. Sezon 7. Bölüm Sezon Finali

Game of Thornes 7. Sezon 7. Bölüm Sezon Finali

Tüm zamanların en iyi dizisi Game of Thornes 7. Sezon 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun zamandır yaşadığı sızdırma ve hack olayları ile gündemde olan GOT bu bölümün başına bir şey gelmeden yapımcı tarafından yayınlandı. Milyonlarca hayranı olan dizinin merakla beklediği sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Game of Thornes 7. Sezon Finali Ne Zaman?

Game of Thornes 7. Sezon finali yaklaştı. Dünya’nın en ünlü HOB dizilerinden GOT sezonun son bölümünün internete düşmesinin ardından dakikalar içinde milyonlarca kişi tarafından izlendi. Fragmanın internete düşmesinin ardından 80 dakika olacak final bölümü eğer bir sızma olmaz ise 28 Ağustos’ta izleyiciler ile buluşacak.
Game of Thornes sezon finali için beklemek zor gelecek belki ama dizi 7. Sezonda yaşadığı talihsizlikleri yaşamamak için 8. Sezonda daha farklı önlemler almaya başladı.

Game of Thornes 7. Sezon 7. Bölüm izle

Merak ile beklenen HOB dizisinin sezon final tanıtımı kısa bir özet ile paylaşıldı. Dizi haberleri konusunda sizlere gelen ilk görüntüleri paylaşıyoruz. Karşınızda GOT 7. Sezon Final Bölümü.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

 1. Muhammed Arslan

  Gerçekten heyecanlı bir bölüm olacak, dört gözle bekliyoruz.İçimden bir ses keşke sızsa diyor ama adamlarda hakkını alsın tabi bir yerde 🙂

 2. Murat Çebi

  Demek sona geldi, çok heyecanlı bir bölümle karşı karşıya kalcağız.. Hadi bismillah.. 🙂

 3. futebol

  game of thrones sıkıcı olmaya başladı ya ilk bölümler daha güzeldi bence.

 4. murat

  Bence 7 değil de kesinlikle 10 bölümü tamamlamalıydı, hacklenme olaylarından dolayı böyle bir final kararı aldılar sanırım

 5. internettenparakazanma

  bir bölümü çalınan dizi değilmi bu. Hiç hazzetmedim ben bu diziden ne buluyorlar bilmem


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video