GAME OF THORNES 7. SEZON 6. BÖLÜMÜ SIZDIRILDI

GAME OF THORNES 7. SEZON 6. BÖLÜMÜ SIZDIRILDI

Dünyaca ünlü dizi Game of Thornes 7. Sezon 6. Bölümü sızdırıldı. 2 Hafta önce HBO’nun hacklenmesinden dolayı sızdırılan 4. Bölümün ardından bu seferde 6. Bölüm sızdırıldı. Death Is Enemy adı altında yayınlanacak bölümün sızıntı nedenin yanlışlıkla olduğu anlaşıldı.

Game Of Thornes 7. Sezon 6. Bölüm Sızdırılma Nedeni Ne?

Soz zamanların en çok merak uyandıran dizisi olan Game Of Thornes dizisi kadar yaşanan sorunları ile dikkat çekiyor. 7. Sezonda yaşanan ikinci sızıntı olayı dizinin bu sezonunun beklenenden daha önce tamamlanacağı kaygısını uyandırdı. 7. Sezon 6. Bölümün sızıntı nedeni İspanya HBO kaynaklı.
İspanya HBO, büyük bir hata yaparak 7. Sezon 6. Bölümünü yaklaşık 1 saat boyunca yayınladı. Edinilen bilgilere göre 7. Sezon 5. Bölümünü yayınlaması gereken kanal dizinin yeni bölümü olan 6. Bölümü yayınladı. 1 saat boyunca ekranlarda olan dizi sosyal medyada yapılan paylaşımlar ile milyonlarca kişiye ulaştı.

game of thornes, 7. sezon 6. bölüm

Yaşanan durumun nedeni ile ilgili şuana kadar resmi kaynaklardan bir açıklama yapılmadı. Business Insider’e göre HBO İspanya temsilciliği konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değil.
Yeni bölümün HBO tarafından normal yayın akışına göre 20 Ağustos 2017 Pazar akşamı ekranlara gelmesi gerekiyor.

Game Of Thornes 7. Sezon 6. Bölüm Fragmanı ( Türkçe Altyazı )

 


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video