Fi Çi Pi Dizi Konusu ve Oyuncuları

Fi Çi Pi Dizi Konusu ve Oyuncuları

Dram ve entrika olayları içinde bulunduran aynı zamanda psikolojik türündeki Fi Çi Pi dizi konusu nedir ? Fi Çi Pi oyuncuları kimler ? gibi bilgiler için okumaya devam edin .

Puhu tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan yılın en iddaalı dizisi Fi Çi Pi ünlü yazar Azra Kohen‘in çok satan Fi Çi Pi serisi kitaplarından uyarlanıyor.Dram ve gerilim türünde olan Fi Dizisi‘nın yapımcılığı bir çok ödül kazanmış olan Ay Yapım üstlenirken aynı zamanda dizi de yer alan zengin oyuncu kadrosu da oldukça ilgi çekiyor.İlk olarak internet ortamında 31 Mart 2017 de yayınlanan Fi dizisi yayınlandığı ilk günden beri milyonlarca izlenme sayısına ulaşarak 2 sezon boyunca devam etmeyi başardı ancak en son Azra Kohen’in yaptığı açıklamayla dizinin 3.sezonunun çekilmeyeceği söyleniyor.

Fi Çi Pi Dizi Konusu Nedir ?

Tutkulu bir aşkın entrikalarla dolu sıra dışı hikayesini anlatan Fi Çi Pi dizisinde Can Manay hayatını çok düzenli yaşayan ve başarılı bir psikolog bunun üzerine televizyon programı yaparken aynı zamanda üniversite de dersler de veriyor.Bir gün ev almak için gittiği sokakta Duru adında çok güzel bir dansçı kızla tesadüf eseri tanışır ve ona ilk günden itibaren takıntılı bir halde çok aşık olur.Ancak Duru üniversite de hocası olan Deniz’e aşık ve onunla aynı evde yaşamaktadır.Bir de Can Manay’a karşı yaşadıkları sonucunda düşman olan onun geçmişini gün yüzüne çıkarmak için hayatı pahasına savaşan Özge Egeli’nin yaşadığı olayları anlatıyor.

Fi Çi Pi Dizi Oyuncuları

Can Manay (Ozan Güven) : Hayatını kurduğu prensipleri üzerine yaşayan başarılı bir psikolog televizyonda reyting rekorları kıran bir programın sunuculuğunu yapıyor.Tutkulu bir aşık ve geçmişin izleri peşini bırakmıyor.

Duru Durulay (Serenay Sarıkaya):Üniversite de son sınıf okuyan bir dans öğrencisi ve hayatta en çok istediği şey iyi bir dansçı olmaktır.Üniversite de dans öğretmeni olan Deniz ile birlikte aynı evde yaşıyor ve birbirlerini çok seviyorlar.

Deniz (Mehmet Günsür):Hayatta sanatçı kişiliğini ortaya koymak isteyen ve buna göre yaşayan bir öğretmen.Öğrencilerini de bu karakterde yetiştirmek için çabalıyor.

Özge Egeli (Berrak Tüzünataç): Can Manay yüzünden işten çıkarılan ve olayın sonucunda ona karşı içten içte hırslı bir düşmanlık besleyen eski bir gazetecidir.Can Manay’ın eski kimliğini ortaya çıkarmak için her şeyi göze almaya hazır.

Fi Çi Pi İzle

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. erol

    Enteresan bir dizi tavsiye üzerine izlemeyi düşünüyorum.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video