Festivallerin Gözdesi “Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot”un Yeni Posteri Karşınızda!

  • 4 ay ago
  • 63
  • Temmuz 18, 2018 2:31 edited
Festivallerin Gözdesi “Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot”un Yeni Posteri Karşınızda!

Biyografik filmin başrolünde 3 Oscar adayı Joaquin Phoenix yer alıyor.

Bu sene Sundance, Berlin, San Francisco ve Sydney gibi önemli film festivallerinde gösterilen biyografik komedi ve drama filmi “Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot”un yeni posteri yayınlandı.

Benim Güzel Idaho’m”, “Can Dostum”, “Finding Forrester” ve “Milk” gibi filmlerle tanınan Gus Van Sant’ın kamera arkasına geçtiği filmin başrolünü 3 Oscar adayı Joaquin Phoenix üstleniyor. Başrol Phoenix’e filmde, ikişer Oscar adaylığı bulunan Rooney Mara ve Jonah Hill, Beth Ditto, Olivia Hamilton, Udo KierKim Gordon ve Carrie Brownstein eşlik ediyor.

John Callahan çok ciddi bir araba kazası geçirerek ölümden dönmüş olan bir adamdır. John’un ölümden döndükten sonra yapmak istediği son şey alkolü bırakmaktır. Alkolün etkisi, John’a korkularını ve acısını unutturmaktadır. Fakat kız arkadaşı ve karizmatik sponsorunun cesaretlendirmesiyle gönülsüzce tedaviye başlar. Bu gönülsüz tedavi aşamasında karikatür çizmeye olan yeteneğini keşfeder. Karikatürler, Callahan’ın hayatına yeni bir soluk getirir ve hayatını bambaşka bir noktaya taşır.

Amerika’da bu hafta vizyona giren “Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot”un ülkemizde ne zaman gösterime gireceği henüz bilinmiyor.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video