Fantastik Macera “The Kid Who Would be King”ten Poster Var!

  • 2 ay ago
  • 36
  • Ekim 9, 2018 11:03 edited
Fantastik Macera “The Kid Who Would be King”ten Poster Var!

Fantastik macera filmi The Kid Who Would be King‘ten poster var. Son dönemde örneklerinin sıklaşmaya başladığı çocuk karakter temelli fantastik maceraların yeni bir örneği olan film, 14 yaşındaki İngiliz oyuncu Louis Serkis‘in canlandırdığı bir çocuğun atıldığı büyülü bir macerayı konu ediniyor.

İngiltere’de yaşayan Alex 12 yaşında küçük bir çocuktur. Arkadaşları olsa da okulun en havalı çocuğu olmaktan çok uzaktadır ve okuldaki kabadayılarla her gün uğraşmak zorundadır. Ancak bu sıradan hayatında çok büyük gördüğü günlük sorunları, muhteşem bir keşif yapmasıyla birlikte ufacık kalır. Alex şans eseri, tarihteki en büyülü objelerden biri olan efsanevi kılıç Excalibur’u bulur. Artık tarihteki en güçlü savaş aleti İngiltere’nin en güçten yoksun çocuğunun elleri arasındadır. Asıl macera, Alex’in kötü niyetli Ortaçağ büyücüsü Morgana’yı öğrenmesi ile başlayacaktır. Güçlü büyücü Merlin’in de dahil olduğu bu macerada Alex ve en yakın arkadaş grubu, Morgana’nın dünyayı dize getirme planına engel olmak zorundadır. Artık dünyanın ve bilinen tarihin kaderi 4 küçük çocuğun ellerindedir…

Dean Chaumoo‘nun canlandırdığı Bedders, Tom Taylor‘ın canlandırdığı Lance ve Rhianna Doris‘in canlandırdığı Kaye, Alex’in yakın arkadaş grubunu oluşturuyor. Yönetmenliğini ve senaryosunu Joe Cornish’in üstlendiği filmin kadrosunda 2 büyük yıldız dikkat çekiyor. Usta oyuncu Sir Patrick Stewart ünlü büyücü Merlin’in yaşlılığını, Angus Imrie ise gençliğini canlandırırken, güzel oyuncu Rebecca Ferguson da Morgana’ya hayat veriyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video