Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. Bölüm Fragmanı

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. Bölüm Fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile heyecan verici dakikalar geçirtmeye hazırlanıyor. Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile büyük beğeni toplamıştı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. Bölüm izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. Bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. Bölüm İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Ekranların en çok izlenen dizisi olma özelliğini koruyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz yeni bölümü Fragmanı büyük heyecan yarattı. Dizi incelemesi bölümünde bugün sizlere dizinin yeni bölümünü inceleyeceğiz.

Hızır, büyük bir komplonun kurbanı oluyor ve ceza evine giriyor. Cezaevine götürülürken devletin içindeki çetelerin kendisine karşı komplo kurduğunu basın mensuplarına söylüyor. Ceylan ve Meryem, Hızır’ın cezaevine girmesinden sonra bir konuşma gerçekleştirecekler. Meryem, Hızır’dan işleri yönetme iznini isteyeceğini Ceylan’a söyleyecek. Meryem içlerindeki durumdan hızlı şekilde çözüm bulmadıkları takdirde Çakırbeyli ailesinin yok olacağını düşünüyor.

Şahin Ağa, motosikletli birinin saldırısına uğruyor. Şahin Ağa’nın önüne atılan adamları onu korumayı başarsa da birkaç adamı yaşamını yitirecek. Alparslan ve İlyas kendi aralarında bazı kararlar alırlar ve onları zor bir görev beklemektedir. Mürsel’in daha fazla acı çekmemesi için ona ulaşmaları gerekmekte ve bunu hızlı bir şekilde yapmaları gerekiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kadınların hükümdarlığı başlamak üzere. Ceylan’a doktorlar tarafından acı haberler gelmeye devam ederken ailesini korumak için büyük zorluklarla başa çıkabilecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ekranların en çok konuşulan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. Bölümü ile 7 Kasım 2017 tarihinde ATV ekranlarında olacak. Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın oynadığı mafya dizisi büyük ilgi görüyor. Her bölümü olay olan dizinin yapımcılığını Raci Şaşmaz üstleniyor. Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Olgun Şimşek, Mesut Akusta ve Ozan Akbaba gibi isimleri barındıran dizi yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 79. Bölümünü sizler için inceledik. Dizinin 2. Sezonuna dair tüm haber ve Fragmanları yerli dizi köşemizden takip etmeye devam edebilirsiniz. Dizi hakkında tüm görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı dilerken sizleri yeni bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video