Dolunay Dizisi 15. Bölüm Fragmanı İzle

Dolunay Dizisi 15. Bölüm Fragmanı İzle

İzleyicilerin merakla takip ettiği Dolunay dizisi 15. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi incelemesi bölümümüzde sizlere Dolunay dizisi yeni bölüm hakkında bilgiler vereceğiz. Dolunay dizisinin son bölümü oldukça heyecanlı bir yerde bitmişti peki 15. Bölüm bizlere neler gösterecek hep birlikte bakalım.

Dolunay dizisi 15. bölüm fragmanı izle
Dolunay dizisi 15. bölüm fragmanı izle

Dolunay Dizisi 15. Bölüm Özeti ve İncelemesi

Star TV ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisi yeni bölüm fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. Dizinin son bölümünde Ferit, Nazlı’ya evlenme teklif etmiş ve dizi orada bitmişti. Yeni bölüm fragmanı ile birlikte Nazlı’nın Ferit’in evlilik teklifini kabul ettiğini göreceğiz.  Nazlı’nın bu kararı diziye damga vuracak zira çiftin en büyük korkusu bu duruma kimsenin inanmamasından korkması olacak.

Dizinin son bölümünde farklı bir olayda Ferit’in, Hakan’ın yaptığı planları öğrenmiş olmasıydı ancak Bulut’u orada bırakmaktan başka çaresi olmadığı için elinden bir şey gelmemişti. Bu gelişmelerde Nazlı’nın da işin içinde olduğunu düşünen Ferit, dizinin final sahnesinde evlenme teklif ederek herkesi şaşkına çevirmişti.

Dolunay Dizisi Son bölümde Neler Oldu?

Demir ve Zeynep’in ardındaki sorular Ferit’in kafasını iyice karıştırmıştı. Ortaya çıkan bilgiler Ferit ile Nazlı arasındaki gerginliği en üst düzeye getirmişti. Bu durum karşısında oldukça üzülen Nazlı’yı teselli etmek Deniz’e düşmüştü. Demet ise Nazlı ve Ferit’in birbirinden uzak durması için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Nazlı cephesinde ise restoran ve Ferit önünde verdiği sınavlardan öteye geçmemekteydi. Ferit ile Nazlı son bölümde yan yana gelmemek için uğraşırken Bulut sayesinde tekrar karşılaşacaklardır.

Dolunay Dizisi 15. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Dolunay dizisi yeni bölüm 10 Ekim Salı günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak. Dizi haberleri köşemizden dizinin tüm ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Dolunay yeni bölüm fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyor keyifli seyirler diliyoruz.

Dolunay 15. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Dolunay yeni bölüm hakkında tüm ayrıntılar bu fragman ile sizlerle. Evlilik teklifinin ardındaki sır perdesi aralanıyor. Ferit, Nazlı ile neden evlenmek istediğini açıkladı.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video