“Deadpool 2″den Yeni Kareler!

  • 7 ay ago
  • 132
  • Mayıs 21, 2018 7:35 edited
“Deadpool 2″den Yeni Kareler!

“Deadpool 2″den yeni kareler Empire aracılığıyla geldi.

Yılın merakla beklenen süper kahraman filmlerinden Deadpool 2‘den yeni görseller yayınlandı. Ağzı bozuk kahramanımızı bir kez daha beyaz perdeye getirecek filmden gelen kareler Empire üzerinden yayınlandı. Gelen karelerden birinde Deadpool’u yeni oluşturduğu X-Force’un tişörtünü giyerken de görebiliyoruz.

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa’yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool’un düzeni, gelecekten gelen Cable’ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable’ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool’la birlikte maceraya atılır.

Filmin kötü adamını Jack Kesy canlandırıyor. Henüz onaylanmamış olsa da, Kesy’nin İrlandalı mutant Black Tom Cassidy’ye hayat vereceği tahmin ediliyor. Marvel’ın anti kahramanını ise bir kez daha Ryan Reynolds canlandırıyor. Filmde Cable karakterini “Old Boy” ve “İhtiyarlara Yer Yok” gibi kült yapımların tanınan Oscar adayı ismi Josh Brolin üstlenirken, şans faktörünü manipüle edebilen mutant Domino’ya ise “Atlanta”nın yıldızı Zazie Beetz hayat veriyor. Filmin diğer X-Force üyeleri ise Rob Delaney, Terry Crews, Bill Skarsgard ve Lewis Tan.

Yönetmen koltuğunda ise “John Wick” ve “Sarışın Bomba” filmleriyle tanınan David Leitch oturuyor. “Deadpool 2” ülkemizde 18 Mayıs’ta vizyonda olacak.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video