Çukur 4. Bölümü İzle. Çukur Show TV Ekranlarında

Çukur 4. Bölümü İzle. Çukur Show TV Ekranlarında

Yeni yayın döneminin ilgi ile takip edilen dizisi Çukur 4. Bölümü Show TV ekranlarında bugün yayınlanacak. Çukur son bölümü ile izleyenlerin oldukça meraklı bir bekleyişe itmişti. Bu yazımızda sizlere Çukur dizisi yeni bölümü hakkında detaylar vereceğiz.

Çukur 4. Bölümü Ne Gibi Sürprizler Bizleri Bekliyor Olacak?

İlgi ile takip edilen dizi Çukur yeni bölümünde birbirinden heyecanlı sahneleri izlememize olanak sağlayacak. Çukur dizisi Youtube üzerinde 1 milyondan fazla izlenerek bu haftaya da damgasını vurdu.

Çukur dizisinde bu hafta ilk bomba İdris Koçovalı’nın, Sena’ın kocasının Yamaç olduğunu öğrenmesi ile başlıyor. İdris Koçovalı bu duruma nasıl bir tepki gösterecek hep birlikte göreceğiz.

İdris ve Yamaç bu bölümde yıllar sonra yüz yüze gelecekler. Yamaç babasının kendine geldiğini öğrendikten sonra hemen yanına koşuyor. Yıllar önce söylenen sözlerin “ Ne ölüme Ne dirime “ gel deyişindeki sahne oldukça etkili olmuş.

İdris’in kendine geldiğini öğrenen yakınları topluca onu ziyarete gelecek. Selim ise Vartolu’ya babasının kendisine geldiğini söylüyor. Vartolu ise adamlarına haber vererek memleketteki herkesi çağırıyor. Fragmanın son sahnesinde ise babası Yamaç’a bu aileyi koruyamıyorsan ben korumak için ne gerekiyorsa yaparım diyor.

Çukur dizisi yeni bölümünde bu olaylar yaşanırken Çukur’da kendisini kabul ettirmek isteyen Vartolu’nun silahlı sahnesi herkesin tepkisini çekecek. Yaptığı hareketin karşılığında nasıl bir tepki göstereceği şuan belli olmayan Vartolu için işler iyi gedecek mi?

Çukur yeni bölümünde İdris’in diziye etkin bir şekilde dönecek olması kısa zamanda dengeleri değiştireceğe benziyor. Çukur dizisi konusu itibari ile farklı bir boyut kazanacak. Vartolu ve Yamaç arasında yaşanacaklar ise şimdiden merak konusu oldu bile.

Çukur 4. Bölümü Ne Zaman Ekranlara Gelecek?

Herkesin merakla beklediği Çukur dizisi 4. Bölüm 13 Kasım 2017 Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizi yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Başrollerinde Aras Bulut ve Dilan Çiçek Deniz’in oynadığı dizinin yeni bölümünü mutlaka izleyin. Çukur dizisi yeni bölüm Fragmanları kesintisiz olarak sizlerle iyi seyirler.

Çukur Dizisi 4. bölüm 2. Fragmanı

Çukur Dizisi 4. bölüm 3. Fragmanı


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video