Çukur 3. Bölüm İlk Sahnesi Show TV Yayınladı

Çukur 3. Bölüm İlk Sahnesi Show TV Yayınladı

Ekranların yeni dizisi Çukur 3. Bölüm ilk sahnesi Show TV tarafından yayınlandı. Çukur son bölüm ekrana geldikten sonra merak ile beklenen ilk Fragman izleyici ile buluştu. Çukur yeni bölüm tanıtım Fragmanını sizler için inceledik.

Çukur 3. Bölüm Fragmanı
Çukur 3. Bölüm Fragmanı

Çukur 3. Bölüm İlk Sahnesinde Neler Olacak?

Show TV ekranlarının yeni yerli dizisi Çukur 3. Bölüm tanıtım videosu ile izleyicinin karşısına çıktı. İlgi ile takip edilen Çukur dizisi yeni bölüm tanıtımını sizler için inceledik.

Yamaç, Sena’yı zorla Çukur’a getiriyor. Sena’ya “ bu odada oturacaksın ve buradan çıkmayacaksın “ dedikten sonra genç kız şoka girip ne yapacağını bilemiyor. Sena ne kadar dirense de eve girmek zorunda kalıyor. Kendisin zorla eve sokan Yamaç’a oldukça kızgın ve kırgın olduğu tanıtımdaki görüntülerden izlenimlerimiz.

Yamaç birilerinin canını yakmaya gidiyorum diyerek evden ayrılıyor. Nereye gittiğini tanıtımda göremedik ama Sena hemen arkasından ona engel olmak için dışarıya çıkmaya çalışıyor. Yamaç, Sena’yı zapt etmek için odanın kapısını kilitliyor ve kapıya yaslanıyor. Oldukça üzgün görünen Yamaç’ın arkasından yalvaran Sena durumu değiştiremiyor.

Çukur dizisi yeni bölüm görüntülerinin herkesi heyecana soktuğu bir tanıtım izledik. Çukur dizisi yeni video veya görseller geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Çukur dizisi hakkında tüm haber ve ayrıntıları dizi Fragmanları köşemizden takip edebilirsiniz. Sizleri Çukur yeni bölüm tanıtım videosu ile baş başa bırakıyor keyifli seyirler diliyoruz.

Çukur 3. Bölüm Fragmanı izle

Ekranların ilgi ile takip edilen dizisi Çukur 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Merak ile beklenen dizinin 3. Bölüm Fragmanı Show TV tarafından yayınlandıktan sonra izleyici yeni bölümü merakla beklemeye başladı. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı Çukur dizisi 3. Bölüm Fragmanı dopdolu bir bölüm izleyeceğimizin sinyallerini verdi.

Çukur dizisi yeni bölüm Fragmanını yayınlandı. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Çukur 3. Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz. Dizinin takipçilerinden dizi hakkında görüş ve düşüncelerini bizlerle paylaşmalarını diliyoruz keyifli seyirler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video