Common “John Wick 3: Parabellum”da Rol Almadığını Açıkladı!

  • 1 ay ago
  • 25
  • Kasım 13, 2018 2:33 edited
Common “John Wick 3: Parabellum”da Rol Almadığını Açıkladı!

Geçtiğimiz sene “John Wick 2”de Cassian karakteriyle karşımıza çıkan oyuncu Common merakla beklenen devam halkası “John Wick 3: Parabellum”da rol almadığını açıkladı. İkinci filmde John Wick’in merhamet gösterdiği karakter devam filminde geri dönebileceğinin sinyallerini vermişti ancak oyuncudan gelen açıklamaya göre böyle bir şey olmayacak.

Sevilen aktör Keanu Reeves’in bir kez daha başrolü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda önceki filmlerden Laurence FishburneIan McShaneLance Reddick ve Ruby Rose yer alıyor. İlk iki filmde kamera arkasına geçen Chad Stahelski’nin yönetmenliğini üstlendiği filmde Oscar ödüllü Halle BerryHiroyuki SanadaAnjelica HustonAsia Kate DillonMark DacascosJason Mantzoukas, “Baskın“dan tanıdığımız Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman ve dövüşçü Tiger Hu Chen de boy gösteriyor.

John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York’tan kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

“John Wick 3: Parabellum” 17 Mayıs 2019 tarihinde sinemalarımıza konuk olacak.

“John Wick 3: Parabellum” 17 Mayıs 2019 tarihinde sinemalarımıza konuk olacak.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video