“Cadılar Bayramı”ndan Michael Myers’lı Görsel Geldi!

  • 5 ay ago
  • 100
  • Temmuz 20, 2018 17:55 edited
“Cadılar Bayramı”ndan Michael Myers’lı Görsel Geldi!

İkonik seri katil Michael Myers, 19 Ekim’de beyaz perdeye geri dönüyor.

1978 yılında başlayan kült korku serisi “Cadılar Bayramı”ndan heyecan verici bir görsel yayınlandı. Yayınlanan görselde beyaz perdenin ikonik seri katillerinden Michael Myers’ı korkutucu maskesi ve bıçağıyla birlikte görüyoruz.

Serinin önceki filmleriyle bağlantılı olmayan devam halkasında Jamie Lee Curtis, Laurie Strode olarak geri dönüyor. Serinin ilk filminde Michael Myers olarak izlediğimiz Nick Castle, Judy Greer, Andi Matichak, Will PattonVirginia Gardner ve Toby Huss da kadroda yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise “Our Brand Is Crisis“, “Hayallerimdeki Kadın“, “Yolların Prensi” ve “Pineapple Express” filmlerinden tanıdığımız David Gordon Green oturuyor.

1978 yılı Cadılar Bayramı’nda dört masum genci öldüren Michael Myers ile ilgili araştırma yapan bir grup araştırmacı Myers’ı hapishanede ziyaret ederler. Bu sırada herkes yaklaşmakta olan Cadılar Bayramı hazırlıkları içerisindedir. Cadılar Bayramı’nın gelmesini bekleyen biri daha vardır; Laurie Strode. Laurie, 40 yıl önce bir Cadılar Bayramı gecesi kendisini öldürmeye çalışan maskeli katil Michael Myers ile yüzleşmek istemektedir. Laurie, Myers’la yüzleşebilmek ve intikamını alabilmek için onun hapishaneden kaçmasını beklemektedir ve hayali gerçekleşir. Myers’ın da içinde bulunduğu hapishane nakil aracı kaza yapar ve Michael Myers kaçmayı başarır. Maskeli katilin kendisinin peşine düşeceğini bilen Laurie büyük karşılaşma için tüm hazırlıklarını yapmıştır.

“Cadılar Bayramı” ülkemizde 19 Ekim’de vizyona girecek.

Yönetmen:
Kamil Çetin

Oyuncular:
Enes Batur, Ceyda Düvenci

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video