“Bücür”de Dolunay Soysert Kayıp Oğlunun Peşinde!

  • 3 ay ago
  • 65
  • Eylül 22, 2018 20:58 edited
“Bücür”de Dolunay Soysert Kayıp Oğlunun Peşinde!

Bücür filminde endişeli anne Dolunay Soysert oğlunun peşinde! Yönetmen koltuğunda Umut Kırca‘nın yer aldığı neşeli aile filmi “Bücür”, annesini bulmaya çalışan genç bir delikanlının bu süreçte atıldığı maceraları konu ediyor.

Zamanını bilgisayarın başında geçiren, ultra zeki bir çocuk olan Umut tam bir bilgisayar dehasıdır. Annesini hiç görmeyen ve onun kim olduğunu merak eden Umut, onuncu yaşına basmadan önce annesini bulmaya karar verir. Annesini bulmak için internet ve teknolojiden yardım alan Umut üstün becerileri sayesinde annesini izine rastlar. Annesi ile ilgili öğrendiklerinden sonra İstanbul’un yolunu tutan Umut burada bir tesadüf eseri Özge’ye rastlar. Annesini bulmak için sadece 3 günü olan Umut, Özge ile birlikte kendilerini türlü belaların içinde bulur. Genç delikanlı bir yandan annesini bulmaya çalışırken bir yandan da Özge ile peşlerine düşen adamlardan kurtulmaya çalışır…

Başrolünde Güldüy Güldüy Show’dan tanıdığımız genç yetenek Berat Efe Parlar‘ın yer aldığı, kadrosunda Seren ŞirinceSeçkin ÖzdemirTaner BarlasHamdi KahramanAli Rıza Tanyeli ve Durul Bazan gibi isimlerin bulunduğu renkli filmin senaryosunu Yaşar Arak ve Ömer Müfit Pınar kaleme alıyor. 

“Bücür” 21 Eylül‘de seyircilerini bekliyor.

“Bücür” 21 Eylül‘de seyircilerini bekliyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video