Bir Nefes Yeter Filmi İncelemesi ve Filme Gideceklere Öneriler

Bir Nefes Yeter Filmi İncelemesi ve Filme Gideceklere Öneriler

Yerli dram filmi severlerin mutlaka izlemesi gereken Bir Nefes Yeter filmi izleyenleri oldukça duygulandıracak. Filmin yönetmenliğini Yasemin Erkul Türkmenli yapıyor. Filmi izlemeye gidecek olanlar daha ilk dakikalardan ağır bir dram filmi izleyecekler. Yerli film izlemek isteyenlerin gitmesini tavsiye edeceğimiz en güzel filmlerden biri olmuş.

bir nefes yeter filmi izle
bir nefes yeter filmi izle

Bir Nefes Yeter Filmi Konusu Nedir?

Son zamanlarda yerli dram filmi olarak çok az sayıda izlenebilecek yapım ortaya çıktı. Ağlamak isteyenlerin ve hayata dair bir şeyleri başarmanın mümkün olduğuna inanların filmini tanıtacağız sizlere.

Sevginin ve aşkın büyüsüne inanların ve bunu başarabilmek için çabalayanların serüvenini anlatan film oldukça duygu yüklü olmuş. Filmin başrol karakteri Nefes doğuştan kalp yetmezliği hastalığı ile boğuşan bir genç kızdır. Nefes dünyadaki sayılı günlerinin olduğunun bilincinde yaşamaya devam eder. Filmin bir diğer başrol karakteri Yaman ise yaşadığı üzücü olaylar sonunda hayattan hiçbir beklentisi kalmamış bir gençtir. Bir hastane köşesinde ikilinin yolları kesişir. Bu karşılaşma hayattan hiçbir beklentisi olmayan Yaman’ın hayatının Nefes tarafından nasıl değişeceğinin ilk başlangıcıdır. Nefes’in ölmeden önce yapacaklarını yazdığı bir günlük vardır. Bu günlüğe yazdığı maddeler arasında ise ölmeden önce “birinin hayatını kurtarma ve yaşamı sevdirme” maddesi bulunmaktadır.

Filmin en dikkat çekici yanlarından biri ise başrol karakterlerinin zengin ailelere sahip kişiler olması. Bir Nefes Yeter film fragmanında da izleyeceğimiz gibi karşılaştıkları ortamların sürekli özel ve lüks yerler olması bu kanıyı uyandırdı bizde.

Bir Nefes Yeter Filmi Oyuncu kadrosu

Beyaz perdede oldukça yankı uyandıracağa benzeyen filmin oyuncu kadrosunda güçlü isimler bulunuyor. Nefes rolünde izleyeceğimiz isim Tuvana Türkay olacak. Filmde erkek başrol oyuncusu Yaman karakterini ise Seçkin Özdemir canlandırıyor. Bu filmde adından en az başroller kadar söz ettirecek isim ise Anne rolünde izleyeceğimiz Zuhal Gencer Erkaya. Harika bir performans sergileyen başarılı sanatçı isminden en az film kadar söz ettirecek. Bir Nefes Yeter film müziklerini ise Gökhan Kırdar yapmış.

Bir Nefes Yeter filmi bir kadın elinin değdiği her halinden belli olan bir yapım olmuş. Filmi izlerken sağınızda veya solunuzda mutlak suret ile ağlayan bir bayan göreceğinizden eminim. Erkek arkadaşlarımın çok ilgisini çekmese de büyük bir bayan hayran kitlesi olacağı ve hemen hemen bütün sevgililerin zorla gideceği bir film olacağı kesin.

Bir Nefes Yeter filmi vizyona ne zaman girecek?

Yerli film Bir Nefes Yeter vizyona giriş tarihi belli oldu. Önceki günlerde galasını yapan film 13 Ekim Cuma günü gösterime girecek. Film haberleri köşemizde sosyal medya yorumlarını sizlere iletmeye devam edeceğiz. Filmi izleyenlerin konumuzun altına düşüncelerini yazmalarını rica ediyorum. Film önerileri konumuzu takip ederek daha fazla film hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz şimdiden gidecek olan herkese iyi seyirler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video