Aşk ve Mavi 34. Bölüm Fragmanı İzle

Aşk ve Mavi 34. Bölüm Fragmanı İzle

Yeni Sezona bomba gibi dönüş yapan Aşk ve Mavi 34. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü olan 33. Bölümde nefesleri kesen dizide yeni olaylar izleyiciyi ekrana kilitledi. 22 Eylül akşamı ekrana gelen dizinin bitiminden sonra 34. Bölüm fragmanı yayınlandı.

aşk ve mavi 34. bölüm izle
aşk ve mavi 34. bölüm izle

Aşk ve Mavi 33. Bölümde Neler Oldu?

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünde Ali, büyük üzüntü çeken Mavi’ye destek olmaya çalışıyor. Bir diğer taraftan da abisi Cemal’den gelecek haberleri merakla bekliyordu. Tekne kazasından sonra kendisinden haber alınamayan Cemal’den haber bu bölümde de gelmedi. Mavi’nin konağın merdivenlerinden düşüp bebeğini kaybetmesinin etkileri henüz geçmemiştir. Büyük üzüntü içerisinde olan Mavi’ye en büyük desteği Ali veriyor. Bu kadar karmaşanın içinden Ali nasıl çıkacak? 34. Bölümde bu soruların cevaplarını alabilecekmiyiz?

 

Aşk ve Mavi 34. Bölüm Neler Olacak?

 

ATV ekranlarının sevilen dizisinde bu hafta yine duygusal sahneler yaşanacak. Fragmanı yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinin en çok dikkat çeken sahnesi hastanede geçiyor. İzleyicilerin merak ile beklediği Aşk ve Mavi 34. Bölüm 29 Eylül Cuma günü ATV ekranlarında yayınlanacak.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video