Arrow 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Arrow 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

5. Sezon Finalinin Ardından En Merak Edilen Soru, Arrow Ne Zaman Başlıyacak?

Arrow dizisi, ilk 5 sezonu oldukça başarılı bitirip izleyici üzerinde büyük etki uyandırdı. 5. Sezon finalinde muhteşem ve heyecanlı bir bitiş sergileyen dizinin 6. Sezonu ne zaman başlayacak?
Çekimleri henüz bitmeyen dizinin 6. Sezon başlama tarihi Ekim 2017 olarak belirlendi. Ülkemizde ve dünya geleninde 400 milyondan fazla izleyicisi olan dizinin en büyük fanları Rusya’dan.
Arrow 5. Sezonda IMBD olarak 7.8 gibi yüksek bir puan almıştı. Geçtiğimiz aylarda dizinin 6. Sezonu için bilgi veren yapım şirketi dizi çekimlerinin devam ettiği bilgisini verdi. Arrow izlemek isteyenlerin biraz daha beklemeleri gerecek.

Arrow 5. Sezon Finalinde Neler Oldu?

Arrow dizisinin 5. Sezon Finali oldukça heyecan verici bir şekilde bitmişti. Dizinin son bölümünde Arrow’un halkın önünde Damien Darhk karakterini yenmesinin ardından maskeli grup şehrin korunmasına yardımcı oluyorlar. Yeni düşman olarak beklenenler ise Maskeli Green Arrow ile Olivier olacak. Dizinin 5. Sezon finali Mayıs 24’te yapıldı.

Arrow 6. Sezon Başlama Tarihi Açıklandı

Arrow Dizisinin 6. Sezon başlama tarihi THE CW kanalı tarafından açıklandı. Her sezon finalinde olduğu gibi izleyiciyi heyecanlandıran dizi yeni sezon başlangıcı ile hasreti bitiriyor. Yeni Sezonun ilk bölümü 12 Ekim 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacak.
Arrow 6. Sezon izle

 


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video