“Ant-Man ve Wasp” Ghost’a Karşı!

  • 7 ay ago
  • 147
  • Haziran 2, 2018 21:14 edited
“Ant-Man ve Wasp” Ghost’a Karşı!

Merakla beklenen süper kahraman filminden yeni tanıtım videosu geldi.

“Avengers: Sonsuzluk Savaşı” ile gişeleri fetheden Marvel, yeni süper kahraman macerasıyla arayı fazla açmayı düşünmüyor. Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen yeni filmi “Ant-Man ve Wasp”tan yeni bir tanıtım yayınlandı.

İlk filmden Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, David Dastmalchian, Vanessa Ross ve Michael Douglas oyuncu kadrosuna geri dönerken, Michelle Pfeiffer, Hannah John-Kamen, Walton Goggins, Laurence Fishburne ve Randall Park gibi isimleri ilk defa bu filmde izleyeceğiz. İlk filmin yönetmeni Peyton Reed de yönetmenlik koltuğunu tekrar üstleniyor. Filmin senaryosunda bu kez başrol Paul Rudd’un da imzası bulunuyor.

Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olmanın zorluklarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır…

“Ant-Man ve Wasp” ülkemizde 6 Temmuz’da vizyona girecek.

Yönetmen:
Juan Antonio Bayona

Oyuncular:
Chris Pratt, Bryce Dallas Howard

Tür : Macera


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video