Amy Adams’lı “Sharp Objects”ten Enfes Bir Poster Yayınlandı!

  • 7 ay ago
  • 145
  • Mayıs 28, 2018 2:11 edited
Amy Adams’lı “Sharp Objects”ten Enfes Bir Poster Yayınlandı!

Merakla beklenen dizi 8 Temmuz’da prömiyer yapacak.

“Şüphe”, “Dövüşçü”, “The Master”, “Düzenbaz” ve “Geliş” gibi filmlerle tanınan Amy Adams’ın başrolünü üstlendiği HBO dizisi “Sharp Objects”ten yeni bir poster yayınlandı. ‘Evine hoş geldin’ mesajı veren poster ana karakterlerimize yer veriyor.

5 Oscar adayı oyuncu Amy Adams’a dizide, Oscar adayı Patricia Clarkson, “The Mindy Project” ile tanınan Chris Messina, “Weeds” ile 2 yıl üst üste Altın Küre’ye aday gösterilen Elizabeth Perkins, Madison Davenport, April Brinson, Violet Brinson, Henry Czerny, Miguel Sandoval ve Matt Craven eşlik ediyor. Geçtiğimiz yılın en beğenilen dizilerinden “Big Little Lies”ın ilk sezonuna imzasını atan yönetmen Jean-Marc Vallée’nin tüm bölümlerde kamera arkasına geçtiği dizi Emmy adayı senarist Marti Noxon tarafından yazılıyor. “Sharp Objects”in ilk bölümü 8 Temmuz‘da yayınlanacak.

Gone Girl’ün yazarı Gillian Flynn’in çok satan romanından uyarlanan dizi Amy Adams’ın canlandırdığı Camille Preaker karakterine odaklanıyor. Travma dolu geçmişinden uzaklaşmaya çalışan suç muhabiri Camille Preaker, psikiyatri kliniğinde tedavi görmektedir. Camille bu süreçte iki çocuğun ölümünü araştırmaya başlar ve araştırma derinleştikçe en başta annesi olmak üzere adım adım kendi geçmişiyle yüzleşir.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video