Ağustos Ayının En İyi 5 Dizisi

Ağustos Ayının En İyi 5 Dizisi

Ağustos ayının en iyi 5 dizisini sizler için seçtik. Dünya genelinde milyonlarca takipçisi olan dizilerin eleştirmenler ve IMBD puanlarına göre yerleştirdiğimiz listeyi umarız beğenirsiniz. Sırasının yanlış olduğunu düşündüğünüz dizileri lütfen yorumlayarak bize bildirin.

1 ) Game Of Thornes

Game of Thornes diğer bir adı ile Taht Oyunları 9.5 gibi yüksek IMDB puanı ile Dünya’nın en çok takip edilen ve merak edilen dizisi. Türkiye’de oldukça geniş bir izleyici kitlesi olan dizinin her bölümü milyarlarca kişi tarafından izlendiği biliniyor.

2 ) OzarkOzark son zamanlarda Netflix firmasının Game of Thornes’tan sonraki en yüksek IMDB puanına ulaşan dizisi. Dizi takipçilerinin bir çoğu tarafından tam not aldı ve oldukça ilgi ile izlenmeye devam ediyor. 1. Sezonda olmasına rağmen etkileyici konusu ve izleyiciyi sıkmayışı diziyi popüler yapıyor. Dizi Suç , dram ve gerilim türlerinin birşleşmesinden oluşuyor. Dizinin ana karakterlerini Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz canlandırıyor.

3 ) Stranger ThingsStranger Things Duffer kardeşler tarafından hayata geçirilen Amerikan bir bilim kurgu dizisi.  Kaybolan arkadaşlarını arayan üç çocuğun doğa üstü güçlere sahip olan bir kız ile başından geçen fantastik olayları anlatıyor. Bilim kurgu severlerin oldukça ilgisini çeken dizi listemizin 3. Sırasında yer alıyor.

4 ) The Walking DeadThe Walking Dead çizgi romanının beyaz perdeye uyarlanması ile yayın hayatına başladı. Oldukça büyük bir kitleye ulaşan dizide Rick ve arkadaşları hayatta kalma mücadelesi verirken bir yandan da zıvanadan çıkmış Dünya’da hayatta kalan bir taht kavgasının da ortasında kalmış durumda. 8. Sezonuna girilen dizi Ekim ayında tekrar izleyicilerle buluşacak.

5 ) VikinglerVikingler dizisi 8. Yüzyılda yaşayan bir çiftçinin hayatını anlatıyor. Basit bir çiftçi iken korkusuz bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin  hayatını harika kurgularla anlatan dizinin Dünya genelinde 400 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Aksiyon , Savaş ve drama  türlerinin geçtiği diziyi mutlaka takip etmenizi öneriyoruz.

Aklınızda olan ve önermek istediğiniz dizileri bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Dizibey ailesi olarak sizlere daha çok dizi ve film hakkında öneri vermek için bütün önerilerinizin dikkate alınacağını unutmayınız. Dizi fragmanları , diziler hakkında son gelişmeler , Film eleştirmenlerinin filmler hakkındaki görüşlerini tek bir çatıda görebilirsiniz.
Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

 1. ordunaryus

  diziler fena dizilier bir kaçını takip etmiştim

 2. tuncay

  Vikingler dizini tafsiye ederim en iyi dizilerden biri

 3. Şenol ARAS

  TWD Listede varmı diye baktım, var. Bu, bu içeriğin tamamı ile kusursuz olduğunu gösteriyor 🙂

 4. oguzhan

  sabırsızlıkla bekliyorum

 5. İlteriş

  Game of thrones bittiğine göre sıradan devam etmenin vakti geldi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video