Agent Of Shield 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Agent Of Shield 5. Sezon  Ne Zaman Başlayacak?

marvels-agents-of-shield-izle-dizibey

Geçtiğimiz günler de Marvel yapımı olan Agent Of Shield’ın 4. Sezon, sezon finalini yaptığını biliyoruz. Son zamanlar da özellikle Türkiye’de izlenme oranı oldukça artan Agent Of Shield 5. Sezon onayını aldı mı? 5. Sezon onaylandı mı? 5. Sezon gelecek mi? Gibi sorulara Marvel’dan jet gibi cevap geldi. Evet 5. Sezon onaylandı gelin şimdi 5. Sezon ne zaman başlayacak ve 4. Sezon finalinde ne oldu bunlardan bahsedelim;

  1. Sezon Finalinde Neler Oldu?

Agent of Shield 4. Sezon epey bir aksiyon dolu ve hadi biraz da dramlı geçti diyelim. Doktorun yaptığı yapay insan mı dersin, May ve diğer ajanların bayıltılıp Robotik örneği mi yapıldı dersin, yapay zekaya sahip robotun ajanları yapay bir sanal dünyaya hapsetti mi dersin bunun gibi birçok fantastik olay gerçekten de yaşandı. Ancak pek spoiler vermemek açısından 4. Sezon finali son sahnenin biraz coolluğundan bahsedeceğim. O son sahnedeki cafe de cool cool içmelerine mi cool dersin yoksa tutuklanırken hiçbir tepki vermemelerine mi? Evet tutuklandıktan sonra ki bulundukları uzay ortamında sahne kesildi ve 5. Sezonun bizi bomba gibi beklediği apaçık ortada.

Agent Of Shield 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  1. Agent of shield 5. Sezonun ne zaman yayımlanacağını Marvel açıkladı ve bizde bunu bildirmiştik. 22 bölümden oluşacak Agent Of Shield in 5. Sezonu Sonbahar aylarında karşımıza çıkacaktır.
Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. Isabelle88jat

    Agent Of Shield 5. Sezon için çok bekeledik ama değecek gibi yazı için çok teşekkürler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video