Adam Sandler’lı “Uncut Gems”ten İlk Set Karesi Geldi!

  • 2 ay ago
  • 42
  • Ekim 13, 2018 20:44 edited
Adam Sandler’lı “Uncut Gems”ten İlk Set Karesi Geldi!

Genelde komedi rollerinde izlediğimiz ancak fırsat tanındığında drama rollerinde de başarılı performanslar ortaya koyabildiğini kanıtlayan Altın Küre ve Emmy adayı Adam Sandler’ın başrolünü üstlendiği suç ve drama filmi “Uncut Gems”ten ilk set karesi yayınlandı.

Geçtiğimiz sene çektikleri “Soygun” ile büyük sükse yapan Josh Safdie ve Benny Safdie’nin yeni filminin oyuncu kadrosunda Oscar ve Altın Küre adaylığı bulunan usta oyuncu Judd Hirsch, bu sene “Sorry to Bother You”da izlediğimiz Lakeith Stanfield, “Billions” dizisinde boy gösteren Eric Bogosian ve “Karlar Ülkesi” animasyonunda Elsa karakterine sesiyle hayat veren Idina Menzel yer alıyor. Filmin senaryosu ise yönetmen ikilisi ve Ronald Bronstein tarafından yazılıyor. Üçlü daha önce “Yalnız Cennet Bilir” ve “Go Get Some Rosemary” filmlerinde birlikte çalışmıştı.

Hikaye detayları henüz bilinmeyen “Uncut Gems”, New York’ta elmas ticaretinin döndüğü bölgede geçiyor. Adam Sandler filmde zengin ve ünlülere satış yapan bir kuyumcu dükkanı sahibine hayat veriyor. Mallarının bir kısmı çalındığında dükkan sahibinin hayatı karmaşık bir hal alıyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video