Son Haberler

‘Dişi Terminatör’, Antalya’ya geliyor!

Terminatör 3 filmiyle parlayan Kristanna Loken, Oscarlı aktör Sir Ben Kingsley, Pierce BrosnanJason Statham gibi usta isimlerle aynı projelerde yer aldı.yer almıştı. New York Uluslararası Bağımsız Film ve Video Festivali’nde 2004’te ‘Worn Like a Tattoo’ kısa filmiyle ‘En İyi Kadın Oyuncu’, 2008’de ise‘Lime Salted Love’ filmiyle ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödülünü kazanan Loken gönderdiği videoyla Türkiye’deki hayranlarına bir de mesaj yolladı. Kristanna Loken videoda ‘İnanılmaz konuklarla muhteşem bir festival olacak. Yakında Antalya’da sizi görmeyi dört gözle bekliyorum’ sözlerini sarf etti.

Yakın Plan: Jeremy Irons

1948 yılında bugün doğan İngiliz oyuncu Jeremy Irons 70. yaşına bastı!

Sonbaharın En Çok Beklenen Etkinliği Filmekimi Başlıyor!

Oscar’a aday gösterilen filmleri seçkisinde bulunduran Filmekimi Japonya’nın adayı  Arakçılar / Shoplifters‘ı; Belçika’nın adayı Kız / Girl‘ü ve Güney Kore’nin adayı olan Şüphe / Burning‘i izleyici karşısına çıkarıyor.

Peter Dinklage’ten Duygusal ‘Game of Thrones’ Yorumu!

Dinklage Avrupa’da geçirdiği sekiz yıllık yapım süreciyle ilgili şöyle konuştu: “Yalnızca harika bir dizinin değil; devasa bir ailenin parçasıydık. Evimden çok uzaktaydım. Ben New York’ta yaşıyorum ve çekimler Avrupa’daydı. Bu yüzden çok kereler orada kalmak zorundaydım, hafta sonları eve gidemedim. Ve böylece İrlanda’daki ve diğer çekim yerlerindeki topluluklarla derin bağlar kurdum.”

Netflix Dizisi ‘Maniac’ın İlginç Tanıtımı Yayında!

Mini dizi formatındaki Maniac’ın yönetmen koltuğunda Beasts of No Nation ve True Detective gibi popüler yapımlarda imzası bulunan Cary Joji Fukunaga var. Patrick Somerville’in kaleme aldığı senaryo, bir ilaç deneme programında yolları kesişen iki karakterin hikayesini işliyor.

Netflix ‘Avatar: The Last Airbender’ı Yeniden Uyarlıyor

Avatar: The Last Airbender evreninde, dünya dört farklı millete ayrılmıştır ve her bölüm dört elementten biriyle bütünleşmiştir. Her millette bükücü adını taşıyan özel insanlar vardır ve bu kişiler dövüş sanatları sayesinde elementlerden birini kontrol etme yeteneğine sahiptir. 100 yıl boyunca donmuş bir şekilde buz dağında yaşayan Aang artık 12 yaşındadır ve Hava Bükücü olarak keşişlerle birlikte Güney Hava Tapınağında yaşar. Dört millet arasındaki savaşın yaklaştığını hisseden keşişler, Aang’a sürpriz gerçeği açıklarlar. Aang, dört elementi de kontrol edebilen ve dünyaya dengeyi getirecek olan Avatar’dır.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video