8. Malatya Uluslararası Film Festivali Başvuruları Başlıyor!

  • 7 ay ago
  • 151
  • Mayıs 26, 2018 13:07 edited
8. Malatya Uluslararası Film Festivali Başvuruları Başlıyor!

8. Malatya Uluslararası Film Festivali için geri sayım…

1 hafta boyunca Malatya’da sanat rüzgarları estirecek olan 8. Malatya Uluslararası Film Festivali için geri sayım başlıyor. Bu yıl 8. yaşını kutlayacak olan film festivaline başvurular 1 Haziran tarihinde kabul edilmeye başlanacak. 

Festivale başvurular 1 Haziran 2018 tarihinde başlayacak. Festivalin başvuru formları önümüzdeki günlerde, festivalin resmi internet sitesi olan malatyafilmfest.org.tr adresinde yayınlanacak. Festival bu yıl 9-15 Kasım tarihleri arasından gerçekleştirilecek. Yüzü aşkın filmi konuklarıyla birlikte ağırlayacak olan 8. Malatya Uluslararası Film Festivali’nde, onlarca etkinlik ve çok sayıda programın yanı sıra sinemaseverleri çeşitli sürprizler de bekliyor olacak.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 8. Malatya Uluslararası Film Festivali, “Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması”, “Uluslararası Uzun Metrajlı Film Yarışması”, “Ulusal Kısa Metrajlı Film Yarışması” ve “Uluslararası Kısa Metrajlı Film Yarışması” ana yarışma kategorilerinden oluşuyor. Geçtiğimiz yıl ulusal ve uluslararası alanda yılın iddialı yapımlarının yarıştığı festivale olan ilginin bu yıl da yoğun olması bekleniyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video