2019 Bağımsız Ruh Ödülleri’nde Adaylar Açıklandı!

  • 4 hafta ago
  • 19
  • Kasım 19, 2018 2:20 edited
2019 Bağımsız Ruh Ödülleri’nde Adaylar Açıklandı!

Bağımsız Ruh Ödülleri’nin bu seneki adayları açıklandı. Jeremiah Zagar‘ın yönettiği “We the Animals” beş dalda aday gösterilerek tek başına zirvede yer aldı. “Eighth Grade“, “First Reformed” ve “Hiçbir Zaman Burada Değildin” ise dörder dalda adaylık elde ederek onu takip etti. Aynı zamanda En İyi Film kategorisine de aday gösterilen filmlerin rakipleri “Leave No Trace” ve “If Beale Street Could Talk” oldu. 34. Bağımsız Ruh Ödülleri 23 Şubat 2019‘da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. İşte adayların tamamı:

En İyi Film

Eighth Grade
First Reformed
If Beale Street Could Talk
Leave No Trace
Hiçbir Zaman Burada Değildin

En İyi İlk Film

En İyi İlk Film

Ayin
Sorry to Bother You
The Tale
We the Animals
Yangın Yeri

En İyi Yönetmen

Debra Granik (Leave No Trace)
Barry Jenkins (If Beale Street Could Talk)
Tamara Jenkins (Private Life)
Lynne Ramsay (Hiçbir Zaman Burada Değildin)
Paul Schrader (First Reformed)

En İyi Senaryo

Colette
Can You Ever Forgive Me?
Private Life
Sorry to Bother You
First Reformed

En İyi İlk Senaryo

Eighth Grade
Nancy
Thoroughbreds
The Tale
Blame

En İyi Sinematografi

Madeline’s Madeline
Yangın Yeri
Mandy
Suspiria
We the Animals

En İyi Kurgu

Hiçbir Zaman Burada Değildin
We the Animals
American Animals
The Tale
Mid90s

En İyi Kadın Oyuncu

Glenn Close (The Wife)
Toni Collette (Ayin)
Elsie Fisher (Eighth Grade)
Regina Hall (Support the Girls)
Helena Howard (Madeline’s Madeline)
Carey Mulligan (Yangın Yeri)

En İyi Erkek Oyuncu

John Cho (Kayıp Aranıyor)
Daveed Diggs (Blindspotting)
Ethan Hawke (First Reformed)
Christian Malheiros (Socrates)
Joaquin Phoenix (Hiçbir Zaman Burada Değildin)

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Kayli Carter (Private Life)
Tyne Daly (A Bread Factory)
Regina King (If Beale Street Could Talk)
Thomasin Harcourt McKenzie (Leave No Trace)
J. Smith-Cameron (Nancy)

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Raul Castillo (We the Animals)
Adam Driver (Karanlıkla Karşı Karşıya)
Richard E. Grant (Can You Ever Forgive Me?)
Josh Hamilton (Eighth Grade)
John David Washington (Monsters and Men)

En İyi Belgesel

Hale County This Morning, This Evening
Minding the Gap
Of Fathers and Sons
On Her Shoulders
Shirkers
Won’t You Be My Neighbor?

En İyi Uluslararası Film

Şüphe
Sarayın Gözdesi
Mutlu Lazzaro
Roma
Arakçılar

Robert Altman Ödülü

Suspiria

Bonnie Ödülü

Debra Granik
Tamara Jenkins
Karyn Kusama

John Cassavetes Ödülü

A Bread Factory
En el Septimo Dia
Never Goin’ Back
Socrates
Thunder Road

Yapımcılar Ödülü

Jonathan Duffy ve Kelly Williams
Gabrielle Nadig
Shrihari Sathe

İzlenecek Biri Ödülü

Alex Moratto (Socrates)
Ioana Uricaru (Lemonade)
Jeremiah Zagar (We the Animals)

Kurmacadan Daha Doğru Ödülü

Alexandria Bombach (On Her Shoulders)
Bing Liu (Minding the Gap)
RaMell Ross (Hale County This Morning, This Evening)


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video