19 Ocak 2018 Reyting Sonuçları

19 Ocak 2018 Reyting Sonuçları

19 Ocak reyting sonuçları, Aşk ve Mavi, Şevkat Yerimdar, Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamit ve İstanbullu Gelin reyting sonuçları.

Cuma günü en çekişmeli dizilerin yayınlandığı gün olarak karşımıza çıkmaktadır. Diziler büyük rekabet içinde çok küçük reyting fakları ile kıyasıya yarışıyor.

Aşk ve Mavi ATV’de izleyici karşısına çıkıyor ve seyirciyi ekranlara kitliyor. Hasibe ve Cemal başta olmak üzere oldukça komik karakterlere sahip dizi aile dizi olarak yayın hayatına devam ediyor. Göreçki ailesinin başından geçenlerin ağırlıklı işlendiği dizi her hafta reyting sonuçlarında üst sıralarda yer alıyor.

Fox TV’nin en popüler dizilerinden birisi ola Şevkat Yerimdar‘da Atarlı bir Ankaralının, İstanbul’un Balat semtinde başından geçenleri ve mahalle ile yaşadıkları olayı işliyor. Haksızlığa gelemeyen ve yufka yürekli olan Şevkat, Esin ile evlenmeye çalışıyor.

Arka Sokaklar‘da uzun yıllardır yayın hayatına devam etmesine rağmen reytinglerde her zaman üst sıralara oynuyor. Mesut, Hüsnü, Ali, Rıza Baba ve Aylin karakterleri sabit kalan dizi en iyi polis dizilerinden birisi olarak Kanal D’de yayınlanmaya devam ediyor.

Payitaht Abdülhamit dizisi ise tarihi gerçekleri izleyici ile buluşturuyor ve izleyenleri başka bir döneme seyahat ettiriyor. TRT’de yayınlanan dizi sabit izleyici kitlesine sahip yayınlandığı haftalarda reytinglerde üst sıralara oynuyor.

18.01.2018 Reyting sonuçları henüz yayınlanmadı, yayınlandığı an bu paylaşımdan kolaylıkla ulaşabileceksiniz. İyi seyirler.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. ahmet

    Aşk dizilerini oldum olası sevmedim Arka Sokaklar dizisini yabancı dizilerden sonra tercih ediyorum .


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video